Effortless. The word to base your attitude on is ‘chilled’. Surfer girls are confident, optimistic and fun!

Скопје се носи порачува, позајмете го изгледот и ставот, со леснотија, ништо премногу намонтирано, шминка речиси и да ja нема. Спремни за море во секое време!

#Skopjesenosi #countdown до „SkopjeCityMall Late Night Shopping “ ден 4, Outfit #2: Surf girl. How to, од глава до пети во „Beosport“ во Citymall!

Најлесниот макси фустан што некогаш сте го облекле со кул „полжав“ принт: 2.966,00 денари

Зебрасти еспадрили со минт „нагласок“ што ќе ја освежат секоја basic комбинација: 2.618,00 денари

Oversized лакована чанта совршена за „свашта“, особено за вашиот пешкир и книга на плажа: 2.092,00 денари

Портокалова капа што нема да ја симнете од глава, вашето најново „go to“ парче: 968,00 денари

Костим за капење во, секогаш добредојдените, риги во неон варијанта: 2.513,00 денари

Кожен ремен со метални токи во панк фазон: 1.895,00 денари.

Spread the love
  • 1
  •  
  •  
  •   
  •   
  •   

Leave a Reply